KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13093508
nr 1309 3508
Nicolas Issaiev
(1891-1977), Ryssland
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Duk på pannå, 47x38 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:16:12
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr